Salı, Temmuz 23

Kompakt tasarımıyla öne çıkan DreameBot L10s Robot Süpürge’yi sizin için inceledik

Ev temizliği herkes için uzun ve yorucu bir iş olabilir. Ancak teknolojinin sunduğu avantajlardan faydalanarak temizlik deneyimimizi dönüştürmemiz mümkün. DreameBot L10s robot elektrikli süpürge; Pratiklik, güvenilirlik ve temizleme etkinliği açısından kategorisinde liderdir ve temizlikte devrim yaratmaktadır! Üstelik şık ve kompakt tasarımıyla her zevke hitap ediyor. Hayatınızı kolaylaştıracak bir yardımcıya sahip olmanın ne kadar rahatlatıcı olacağını düşünün! Harika değil mi? O halde DreameBot L10s robot süpürgeyi inceleyelim.

DreameBot L10s robotlu süpürge


DreameBot L10s teknik özellikleri

  • Emiş gücü 5.300 Pa
  • Pil kapasitesi 5.200 mAh
  • Su deposu kapasitesi 190ml
  • 450 litre toz haznesi
  • Sessiz modda temizleme ve yıkama özerkliği: 280 dakika
  • Ses seviyesi 20 dB
  • Ağırlık 3,7 kg

Güçlü süpürme yeteneklerini derinlemesine temizleme yetenekleriyle birleştiren DreameBot L10s Pro, minimalist şarj istasyonu sayesinde temizlikten ödün vermeden yerden tasarruf sağlar. Süpürme sırasında dört emiş seviyesi ve temizlik sırasında üç farklı su kullanımı seviyesi ile ahşap, fayans, halı, kilim ve diğer zemin kaplamaları için uyarlanabilir temizlik fırsatlarını bir araya getiriyor. Sunulan emiş ve su kullanım seviyeleri, kullanıcı ihtiyaçlarına göre istenildiği zaman uygulama üzerinden değiştirilebilir.

Güçlü emiş gücü, yüksek hızlı paspaslamayla buluşuyor

İsimsiz tasarım - 11-23-2023T163049.781

Özellikle evcil hayvan besleyen aileler için ideal bir ürün olan DreameBot L10s Pro, olağanüstü emiş gücüyle halılardaki tozları kolayca derinlemesine temizleyerek saç, kir, toz ve kırıntıları tamamen ortadan kaldırır. Kauçuk fırçası ve 5.300 Pa emiş gücü, bu ürünü evcil hayvanı olan aileler için ideal bir ürün haline getiriyor.

Bakın, bundan kaçının

İsimsiz tasarım - 11-23-2023T162452.801

DreameBot L10s Pro, evinizi süpürürken ortaya çıkabilecek engelleri hassas bir şekilde tespit ederek masa, sandalye gibi büyük nesnelerden kaçınır. Üstelik sensörleri L10s Pro’nun bir yere takılıp işleri yarım bırakmasını da engelliyor.

Hissediyor, temizliyor, temiz tutuyor

İsimsiz tasarım - 23-11-2023T162636.722

DreameBot L10s Pro, kilim ve halı kaplı zeminlere gelindiğinde bunu algılayarak bu zeminlere göre emiş gücünü otomatik olarak artırır ve can sıkıcı kir, toz ve kırıntıları ortadan kaldırarak derinlemesine temizliği garanti eder. Ayrıca halı ve paspaslardaki yüksekliği 7 mm’ye kadar olan engelleri otomatik olarak aşabilmektedir.

Daha akıllı, daha hızlı ve daha uzun süre temizler

İsimsiz tasarım - 11-23-2023T162918.776

DreameBot L10s Pro, temizlenecek ortamı hızla haritalandırır ve temizleme yolunu optimize eder. Küçük ve orta büyüklükteki evler için ideal çözüm sunan L10s Pro, akıllı LIDAR navigasyon sistemi sayesinde ev haritalama işlemini 5-10 dakika içerisinde hızlı bir şekilde tamamlayabiliyor. 5.200 mAh pil sayesinde uzun temizlik seansları için gereken tüm gücü sağlayabilmektedir.
Kısaca üç boyutlu yapısal aydınlatma, LIDAR navigasyon ve kapsamlı halı temizliği için sunduğu 5.300 Pa emiş gücünü minimal bir tasarımla birleştiriyor.

Dreame L10s Pro, Hepsiburada’dan 15.959 TL liste fiyatı yerine 11.490 TL promosyon satış fiyatıyla satın alınabiliyor.

Ürünü keşfedin

Dreame hakkında

2017 yılında kurulan Dreame Technology, teknoloji aracılığıyla yaşamları güçlendirme hedefiyle akıllı ev temizleme cihazlarına odaklanan yenilikçi bir tüketici ürünleri şirketidir. Daha fazla bilgi için Dreame Technology’yi Facebook, Instagram ve Twitter’dan takip edebilirsiniz. Burada Tıklayarak siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Günün önemli manşetleri

Önerdiğimiz ürünleri beğeneceğinizi umuyoruz. Bu içerikten satın almaya karar vermeniz durumunda Mynet, bağlantılardan gelir/komisyon kazanabilir. Satın alma sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

okulturlari.org istanbul masöz
Antalya Haber Sunucu
meritking