Pazar, Temmuz 21

Ülkü Ocakları’ndan tartışma yaratacak yorum! Sinan Ateş cinayeti duruşmasındaki kareyi hedef aldılar: Tüm bozguncular birleşmiş

Ankara’da eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş’in sokak ortasında öldürülmesiyle ilgili 22 sanığın yargılandığı davanın ilk duruşması bugün görüldü. Sincan’daki duruşmaya CHP Genel Başkanı Özgür Özel, İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu, Parti Genel Başkanı Zafer Ümit Özdağ, eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve bazı siyasiler katıldı.

ESKİ İDEAL GÜNLERİN BAŞKANLARI DURUŞMADA BİR ARADA

Duruşmada İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu’nun yanı sıra eski Ülkü Ocakları Başkanı Atila Kaya, Suat Başaran, Hakan Ünser ve Alişan Satulmuş da hazır bulundu.

İDEAL FIRSATLARDAN ard arda gelen tepkiler

Mevcut Ülkü Ocakları yönetiminin tepkileri ise eski Ülkü Ocakları liderlerinin bir arada olduğu görüntülere geldi. Ülkü Ocaklar Genel Başkan Yardımcısı Fatih Aydın, “İdealist hareketle komplo kurmaya gelince bütün bölücüler, yolsuzluk yapanlar, mankurtlar birlik içinde…!” Paylaşıldı.

“FETÖ ve CHP ile aynı konumda olan utanmazlar!”

Ülkü Ocakları Başkan Yardımcısı Kerim Doğanoğlu, “Katranı kaynatır mısın? Yolsuzluk yapanları cezbeder. Bunlar FETÖ ve CHP ile aynı konumda olan utanmaz insanlardır!” dedi.

MHP SERT: SİNAN ATEŞ KİMLİKÇİ OLSAYDI…

Öte yandan MHP İzmir İl Müdürlüğü sosyal medya yöneticisi Özlem Sert de duruşmaya katılan siyasilerin fotoğraflarını paylaşarak şunları söyledi: “Sinan Ateş idealist olsaydı hiçbiri ona destek vermezdi. söylemek!” dedi.

Bu içerik Hazar Saygın tarafından yayınlanmıştır.

Sıkmak

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İstasyon katliamında karar çıktı!İstasyon katliamında karar çıktı!
Kilosu 20 bin liradan satılıyor!  Görenler gözlerine inanamadı: Bu balın rengi yeşil...Kilosu 20 bin liradan satılıyor! Görenler gözlerine inanamadı: Bu balın rengi yeşil…
İzmir'deki Seçil Erzan davasında yeni detaylar! İzmir’deki Seçil Erzan davasında yeni detaylar!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

okulturlari.org istanbul masöz
Antalya Haber Sunucu
meritking