Salı, Temmuz 23

Fiyatı düştü! Gamerlardan tam not alan HyperX kulaklık indirimde

Piyasadaki binlerce oyuncu kulaklığı arasında her ihtiyaca, zevke ve bütçeye uygun kulaklık bulmak mümkün olsa da tüm özellikleri bir araya getiren kulaklıkların sayısı bir elin parmakları kadar sayılabilir. HyperX Cloud Stinger S 7.1 Oyun Kulaklığı, oyuncuların bir kulaklıkta aradığı tüm özellikleri sunmasıyla öne çıkıyor. Kısa bir süreliğine indirimde olan bu kulaklığa bir göz atıp bir şans vermek ister misiniz?

HyperX Cloud Stinger S 7.1 Oyun Kulak

HyperX Cloud Stinger Core, hafif kulaklıklarda ses kalitesi arayan PC oyuncuları için tasarlanmıştır. Bu kulaklıklar oyuncuların bir kulaklıkta aradığı tüm özellikleri sunuyor: mükemmel ses kalitesi, konfor, kullanışlılık ve güvenilirlik. Cloud Stinger Core ayrıca 2 yıl önceki DTS kulaklıkları da içeriyor: Ayarlanabilir çelik kaydırıcılar ve yumuşak kulak yastıkları rahatlık sağlar ve dönen mikrofon kullanılmadığında yukarı kaldırılabilir. Kapalı kapak tasarımı ve 40 mm’lik yönlendirmeli sürücüler, dikkat dağıtıcı sesleri engelleyerek odaklanmanıza yardımcı olur.

Kullanıcılar ne diyor?

  • “Çok iyi. Sesi temiz bir şekilde iletiyor. Daha önce Skullcandy Crusher mikrofon jak kablosunu kullanıyordum. Ses biraz boğuk ve kısıktı. Cloud Chat ise oldukça temiz ve hoş.”

  • “Bir aylık deneyimimi artıları ve eksileriyle paylaşmam gerekirse; ses kalitesi, mikrofon kalitesi, malzeme kalitesi. Avantajları mükemmel. Bas ve tizleri çok iyi iletiyor ve beni tatmin ediyor. Kafamı ne çok dar ne de çok gevşek tutuyor, Gözlük taktığım halde.” “Hiçbir sorun yaşamadım. Kablo gereğinden uzun ama kullanışlı olabilir. Kutu kalitesi, mikrofon süngeri. Kulaklık kutusu biraz kalitesiz ve ilk bakışta sanki uygunsuz bir ürün almışsınız hissi veriyor. . Mikrofon süngerinin olmaması dezavantajlarındandır. Bu fiyata alabileceğiniz kaliteli ürünlerden biridir.”

  • “Müzik kalitesi çok yüksek olmasa da ses kalitesi oyun için beklediğimden iyi. Bas ve ses seviyesi yeterli. DTS kulaklığı açtıktan sonra: “Emin değilim. Pakete 2 yıllık “DTS Kulaklık” dahildir:

Ürünü keşfedin

Bu içerik 9 Kasım 2023 tarihinde yayınlanmıştır. Listelenen ürünlerin indirimli fiyatları ve fiyatları, içeriğin yayınlanmasından bu yana değişmiş olabilir.

Önerdiğimiz ürünleri beğeneceğinizi umuyoruz. Bu içerikten satın almaya karar vermeniz durumunda Mynet, bağlantılardan gelir/komisyon kazanabilir. Satın alma sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

Günün önemli manşetleri
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

okulturlari.org istanbul masöz
Antalya Haber Sunucu
meritking